Logo

Одлична куќа на мирна локација

Број на оглас: 2921318 | Објавен на: 15.12.2018, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 107 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2005

Година на реновирање: 2005

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Македонска бр.88 Кочани

Цена: 42.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во населба усова чешма на ул. Македонска бр.88 Кочани. Куќата е градена 2005 година. Квадратурта на приземје е од 52м2 и кат од 55м2. Куќата е фасадирана има пвц прозорци, блиндор влезна врата и алармен систем со камери. Куќата има средена дворна површина која е поплочена. До куќата постои асфлтирана улица. Куќата е лепенка од северна страна со посебен имотен лист и посебен влез. Куќата може да се продава празна и наместена.
✓✓ Може замена за стан со ваша доплата ✓✓

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач