Logo

MERCEDES C220 CDI 2005 SO DESEN VOLAN

Број на оглас: 2921556 | Објавен на: 18.07.2019, 07:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 2.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c220 cdi avto. vo perfektna sostojba.kontakt viber 447440174869

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 MILE

Потврден огласувач