Logo

Bandaz za Golf 5 5x112

Број на оглас: 2921620 | Објавен на: 12.10.2018, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bandazot so nova guma

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач