Logo

Passat na bg tablici

Број на оглас: 2921802 | Објавен на: 21.02.2019, 22:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Passat na bg tablici 90hp registriran do do kraj na godinata stegnat pali vozi

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач