Logo

Pecka 5kw

Број на оглас: 2922112 | Објавен на: 24.04.2019, 01:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Koristena e samo dve sezoni,ispravna Samo na ovoj br. 078 276 358 078 276 358 078 276 358 078 276 358 078 276 358

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 deko

Потврден огласувач