Logo

KIA SORENTO 25 CRDI UVOZ CH

Број на оглас: 2922122 | Објавен на: 13.09.2018, 07:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia sorento 25 crdi 2004 god uvoz ch registriran na bugarski tabli napraven komplet servis so site filtri ulje rebr2asti

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач