1 / 12
CITROEN C3 1.4HDI =BALKANAUTO KARS=
1 €
22.03.2023 18:43

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PODETALNA INFORMACIJA NA O78 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS =BALKANAUTO CARS=

1 €

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0jtd 170KS AUTOMATIC BALKANAUTO CARS

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам