Logo

BBS bandazi

Број на оглас: 2922198 | Објавен на: 10.06.2018, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Не се мног возени имаат мали гребнатинки.

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач