Logo

SUDSKI OVLASTENI PREVODI GERMANSKI ↔️ MAKEDONSKI

Број на оглас: 2922210 | Објавен на: 05.05.2019, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Вид на оглас: Се продава


Судски овластени преводи од ↪️ македонски на ↪️ германски јазик и обратно на:
➡️свидетелства,
➡️дипломи,
➡️уверенија,
➡️венчаници,
➡️возачки дозволи,
➡️правни документи,
➡️патни исправи,
➡️ како и секој друг документ за кој е потребна заверка односно печат од овластен судски преведувач.
Kвалитетно,брзо,професионално!✔️
Цените на преводите зависат од повеќе фактори: колку страници има текстот што преведува како и во кој временски период е потребно да се заврши преводот.
Контакт:
☎️ Тел./Viber : 076270026
✉️ e-mail: marijаfili@gmail.com
tags: sudski prevodi, germanski jazik, ovlasten sudski preveduvac

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Екстра Дом

Потврден огласувач