Logo

Kobila

Број на оглас: 2922392 | Објавен на: 14.12.2018, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Итно и поволно. Добро гледана и здрава кобила на 6 годишна возраст. Итно!
Цена по договор

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Aasan

Потврден огласувач