Logo

Продавам два дуќани

Број на оглас: 2922757 | Објавен на: 08.01.2019, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 36 m²

Греење: Нема

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Дуканите се наоѓаат на ул Сремски фронт, секој е со квадратура од по 18m2.
Се продаваат и одделно,
Цена по договор.
Информации на тел.078/ 411- 567 - ЗОРАН

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач