Logo

Куќа Kuka

Број на оглас: 2922830 | Објавен на: 26.03.2020, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Населба циглана2

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuka na dva sprata vo naselba Ciglana 2 Gostivar cena p.o. dogovor kontakt Goran 075646525 I 075646530.Povolno.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Златко Марковски

Потврден огласувач