Logo

HONDA HORNET 600S

Број на оглас: 2922957 | Објавен на: 20.09.2020, 00:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2000

Модел: HORNET 600S

Километри: 40000

Цена: 2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda Hornet 600s 2000 god
Registriran do 29 06 2021
mob.070 721 548
moze i na viber da pisete

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 dare

Потврден огласувач