Logo

Мебел за шанк, кафе бар, седнвичара

Број на оглас: 2923004 | Објавен на: 05.04.2019, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


користени во добра состојба,,,,,
цена по договор....

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Slobodancho

Потврден огласувач