Logo

Mercedes E 320 4 matic avangard 2006

Број на оглас: 2923009 | Објавен на: 20.10.2018, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 8.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4 matic

 Moni

Потврден огласувач