Logo

Машини за обработка на дрво

Број на оглас: 2923384 | Објавен на: 02.11.2018, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Во одлична состојба!!!

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ
078/376-499

Огласи од: Влатко

Влатко

Македонски Брод

Станете Премиум член

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач