Logo

PEUGEOT 106 1.5D

Број на оглас: 2924234 | Објавен на: 20.07.2018, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Pezo 106 xd 1.5d 5vr. klima,servo,elektrika na prozori,tehnicki vo besprekorna sostojba, uvezeno pred 10god. tel. 078/365-792 Borce

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач