Logo

BABY MONITOR

Број на оглас: 2924237 | Објавен на: 09.11.2018, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.199 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Вид на оглас: Се продава


ВИДЕО БЕЈБИ МОНИТОР.
МОЖНОСТ ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ВАШЕТО ДЕТЕ ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛИОТ ДЕН (ЗВУК И ВИДЕО ). СЛЕДЕЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА НА СОБА, ЗБОРУВАЊЕ СО ВАШЕТО ДЕТЕ ПРЕКУ BABY МОНИТОРОТ И УСПИВАЊЕ СО ПОМОШ НА ПРИСПИВНА ПЕСНА КОЈА ЈА СОДРЖИ МЕНИТО НА BABY МОНИТОР КАМЕРАТА.
Промотивна цена од 3.499 ден.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач