Logo

Poveke parceli na patot kon ezero Mantovo

Број на оглас: 2924382 | Објавен на: 30.06.2020, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 11000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 40 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodavaat poveke parceli na patot kon ezero Mantovo lesno dostpani za vozilo na samiot asfalt od leva i desna strana.
ima 8 parceli so vkupna povrsina od okolu 11000m2
cena 40 den m2

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 Продавам

Потврден огласувач