Logo

VW Touareg 3.0 225hp

Број на оглас: 2924726 | Објавен на: 04.11.2018, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 8.700 €
9.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touaregot e uvezen od CH so realni 165000km novi gumi registriran do 11 mesec full oprema moze da se vidi i proba vo sekoe vreme poveke info 078435169

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Tashuli Stojkoski

Потврден огласувач