Logo

ALL STAR UNIKATEN MODEL

Број на оглас: 2924850 | Објавен на: 05.08.2018, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 38

Боја: Црна

Цена: 700 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Original

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач