Logo

DAF CF 85 430

Број на оглас: 2925056 | Објавен на: 26.03.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Dafot e vo odlicna sostojba registriran so novi gumi i pumpa za kiper. Za poveke info na telefon.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Zvonko