Logo

NIVI VO BITOLA S.CRNOBUKI

Број на оглас: 2925132 | Објавен на: 03.06.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 10600 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 nivi vo Bitola s.Crnobuki 2.5 € metar kvadraten
Tel. 070 749 345

 Битола    Општина:Могила

Прати Е-Маил

 ime

Потврден огласувач