Logo

VW TOUAREG - 3.0 V6 TDI 2011 GODINA FUL OPREMA

Број на оглас: 2925699 | Објавен на: 29.04.2019, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODAVAM ILI MENUVAM VW TOUAREG 3.0 V6 TDI 150 kw 2011 GODINA SO FULL OPREMA.
- NAVIGACIJA
- BORD KOMPJUTER
- KOZEN ENTERIER
- KLIMATRONIK (napred,nazad)
- AIR BAG x 12
- XSENON
- GREACI VO SEDISTA I RETROVIZORI
- RADIO CD-SD KARTA
- SENZORI DOZD, SVETLO
- HALOGENKI
- KUKA
- GUMI MICHELIN

MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA
INFO NA TEL 070 340 888 - 070 340 888 - 070 340 888

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач