Logo

IVECO DAILI 65C18 -- 2008 AUT.

Број на оглас: 2926139 | Објавен на: 13.02.2019, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.700 €
7.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


IVECO DAILI 65C18 -- 2008 AUT.
3.0 DIZEL
130 KW 177 KS
TOVAREN DEL :
DOLŽINA 5 M
AUTOMATIK
NOSIVOST 2960 KG
7700 PLUS DDV

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Roberto

Потврден огласувач