Logo

Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Број на оглас: 2926198 | Објавен на: 22.05.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1500 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Цена: 400 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава викендица на 10км од Пехчево, во близина на изворот на река Брегалница. Опколена е со прекрасна борова и букова шума, во близина се наоѓаат спортски терени, пешачки патеки и познатите Пехчевски водопади, прекрасно место за спорт, одмор и рекреација.

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Jovanco Medarski

Потврден огласувач