Logo

BMW X5 2010 3.5d

Број на оглас: 2926484 | Објавен на: 02.01.2019, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Цена: 17.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw x5 2010 3.5d xDrive
Kolata e uvezena od Amerika so full oprema i panorama krov

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ismail

Потврден огласувач