Logo

Продава Пијано.

Број на оглас: 2926983 | Објавен на: 13.07.2018, 19:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Продава пијано "Röllin" Германско производство. Пијано е како ново. Тој е во одлична состојба, оценки се во целосна работна состојба, внатре чеканите воопшто не cе оштетени
Можете да напишете во Viber или What'Up. Цена по договор.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Piano

Потврден огласувач