Logo

Servis za avto klima uredi!!!@

Број на оглас: 2927035 | Објавен на: 18.05.2020, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2018

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zakazete termin za servis na vasiot avto klima ured.
071235352

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач