Logo

Kompresor za klima

Број на оглас: 2927307 | Објавен на: 09.02.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: xsara

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Citroen xsara 1.6 16v 2001 godina
Kompresor za klima ispraven

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач