Logo

Mercedes Benz C220 Karavan , 2005 Automatic Avangard

Број на оглас: 2927620 | Објавен на: 07.12.2018, 00:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema i kolata e vo top sostojba.
Registrirana i so zelen karton do Fevruari 2019 god.
Hitno : Moze da se vidi. Moze zamena automatic kola.
Cenata e so kes.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tino

Потврден огласувач