Logo

Citroen Xsara 1.4-98god

Број на оглас: 2927901 | Објавен на: 12.07.2019, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


1.4 98 god mk dokumenti
Kolata se prodava cela ili na delovi
*javete se na 070 509 350

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  ****

Потврден огласувач