Logo

Termo pecka 6 kilovatna

Број на оглас: 2927981 | Објавен на: 22.09.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava termo pecka, 6kw,mnogu malku koristena i vo odlicna sostojba. Peckata gi ima i site cigli koi se redat vnatre. Kontakt na 075/361-048,vo sekoe vreme. Cena po dogovor.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 pero

Потврден огласувач