Logo

ПРОДАВАМ МЕД и МАТИЧЕН МЛЕЧ

Број на оглас: 2928025 | Објавен на: 14.11.2018, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 390 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Продаваме природен мед од многу чисто поднебје (с.Подлес под Клепа) .
Имаме и МАТИЧЕН МЛЕЧ , прополис-растворен
Цената на медот е 390 денари /кгр во тегла
а 350ден/кгр на големо во пластични кофи.

Контактирајте ме на телефон 078-300-612

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Валентина

Потврден огласувач