Logo

ATV

Број на оглас: 2928265 | Објавен на: 07.07.2018, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: ATV

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2012

Модел: /

Километри: 5000

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


atv 125 cc so dokumenti pali vozi moze zamena za full kross poveke inf na 078 315 933

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач