Logo

tomos vakum pumpa za navodnuvajne

Број на оглас: 2928327 | Објавен на: 10.12.2018, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba tel 070 235 054

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач