Logo

Blackview R7 so skrsen ekran

Број на оглас: 2928343 | Објавен на: 12.02.2019, 06:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Blackview R7

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Blackview R7 со скршен екран.Кога се скрши работеше околу 10 дена и потоа скроз потемна екранот. Се продавава со се комплет како што е купен

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Тој сум

Потврден огласувач