Logo

SHATOR - McKINLEY - Ventura 4

Број на оглас: 2928388 | Објавен на: 17.06.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Вид на оглас: Се продава


SHATOR - McKINLEY - Ventura 4
Korsiten samo dva dena ( NOV )

Cena 6000 evra.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Skopje

Потврден огласувач