Logo

Се продава ел. Гитара Ibanes SA60

Број на оглас: 2928432 | Објавен на: 05.11.2018, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава ел. гитара Ibanez SA60 цена 250 EUR. Пијачало Melodia Solist 100s Цена 100 EUR. Вкупна цена 350 EUR. Гитарката е во екстра состојба. Нови жици и магнетите се Dimarzio DP110 FS-1. Само магнетите коштат 150 EUR. Во пакетот има гратис Behringer X V-Amp Guitar Multi Effect. Прикажан подолу на сликата. Цената не е фиксна.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Зоран Цветковски

Потврден огласувач