Logo

vikend kuka markova cesma

Број на оглас: 2928443 | Објавен на: 04.04.2019, 07:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Број на соби: 3

Греење: Дрва

Наместена: Да

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


vikend kuka markova cesma TELEFON 070635880 VLATKO
4 dekari mesto
so iskopan bunar
TELEFON 070635880 VLATKO

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач