Logo

Лед ротациони светла

Број на оглас: 2928481 | Објавен на: 09.12.2019, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


12 и 24 волти лед сигнализирачки светла
Приклучок на штекерот од запалката на возилата со флексибилен кабел околу 1,5 метри должина.

Не користат електро моторче со што заштедуват батерија

Сигнализират со трепкање на светлина од внатршните моќни диоди

Силен магнетен прицврстувач врз метални вертикални и хоринзолнтални површини
Вертикални сигнални за поставување на кров со димензии од 60 , 105, 115 сантиметри.

Боја : жолта, жолта бела, портокалова, црвена, зелена, плава..

Праќам по доставувачи

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vokin

Потврден огласувач