Logo

PRODAVAM DELOVI ZA ALFA ROMEO 156 2.4 JTD IMA SE I LIMARIJA.

Број на оглас: 2928547 | Објавен на: 30.06.2020, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DELOVI.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 / / / DARE / / /

Потврден огласувач