Logo

Se prodava brakova garaza

Број на оглас: 2928629 | Објавен на: 08.01.2019, 16:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 18 m²

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Garazata e razmontirana

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач