Logo

Plac na prespansko ezero!

Број на оглас: 2928667 | Објавен на: 17.06.2018, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 800 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 18 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac 800 kvadrati na patot kon Slivnickata plaza.Stuja,vodovod,asvaltiran pat i pogled na ezero.

 Verce

Потврден огласувач