Logo

Рачки за чопер

Број на оглас: 2928725 | Објавен на: 11.09.2018, 06:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат рачки за чопер за со сајла мат црни со костурска глава

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач