Logo

FreeOn dubak kako nov

Број на оглас: 2928745 | Објавен на: 18.07.2018, 11:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


-Koristeno samo mesec i pol
-mnogu socuvano kako novo
3vo1=dubak,klackalka i jumper

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 K

Потврден огласувач