Logo

Fzr 600 r

Број на оглас: 2928758 | Објавен на: 03.09.2018, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 1996

Модел: Fzr 600 r

Километри: 60000

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


yamaha fzr 600 r. Smeneto ulje motul,antifriz,plocki....pali vozi bez maani moze zamena za kola -PRODADEN !!!

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач