Logo

prodazba I mestenje laminat parket

Број на оглас: 2929052 | Објавен на: 07.08.2020, 06:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Mestenje i prodazba na sekakov vid na laminat.Dekoracija na vasite xidovi,skali so laminat.
Brzo i kfalitetno.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Kadri

Потврден огласувач