Logo

Se prodava stan

Број на оглас: 2929084 | Објавен на: 09.08.2018, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Pance Karagjozev br.79

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo naselba senjak na ul. Pance Karagjozev br.79
Stanot e na prizemje, ima dve sobi pretsobje kupatilo i dvor. Cena po dogovor
TEL ***078/473-408*** ELISAVETA

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mile