Logo

Masina za sienje

Број на оглас: 2929113 | Објавен на: 11.02.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam SINGER masons za sienje ,ispravna.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач